Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE

5 000 МКД

Се продава од: Marija 21 авг. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Telefonska centrala Panasonic 616 EASA-PHONE vo odlicna sostojba so 5 aparati
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации