Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini projector

3 000 МКД

Се продава од: Antonia 12 дек. 20:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Филм
Mini LED proektor, sovrsen za domasno kino. Kupen od Avstrija, so site priklucoci hdmi, usb, sd card. Oklucen e samo 3 pati. Besplatna dostava nis cela Mkd.
078 545 589 viber
Antonia
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации