Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Montaza na videa i reklami

Се продава од: Mihaela 20 јун. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Филм
Монтирање на видеа и реклами со професионална програма Adobe Premiere Pro CC.
Поволна цена во зависност од видеото
Повеќе на 070 836 518
Mihaela
070836518
Кон почеток