Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prefrluvam 630 HD Filmovi i 100 HD Animirani

1 500 МКД

Се продава од: filmovi 25 окт. 07:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Филм
Prefrluvam 600 giga super kolekcija novi i postari filmovi od 630 hd filmovi i 100 hd Animirani filmovi so prevodi na External HDD ( Cena 1500 den fiksno brzina ne pomala od usb 3.0 ) kolekcijata e mnogu dobra so odlicen kvalitet i mosete da gi vidite na pazar 3 vo filmovi ) Prefrluvanjeto na External HDD usb 3.0 go zimate za 4;00 sata ) Prefrluvanje se vrsi od 08;00 do 21;00 casot
filmovi
076959467
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации