Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Хармоника Рубин 7, купена од Москва, Дугметарка некористена

500 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 23 јан. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Музика
Се продава Хармоника Рубин 7, купена во Москва, 1990 година, дугметарка. Нова, не користена. Сеуште се наоѓа во куферот во кој е купена.
Цена 500 ЕУР.
Телефон за контакт 070 206 406, Снежана.
Aleksandar
  Online
070294754
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации