Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Carlsbro Sherwood Signature - Acoustic-Electric Guitar Amp.

400 ЕУР

Се продава од: Божин Спирковски 11 апр. 02:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Музика
Power: 85 Watts RMS
- 1x12 "Celestion + tweeter with an activation switch
- Phase Switch,
- 2 channels:
Channel 1: input high-impedance passive, active and piezo with gain control, 3-band EQ with semi-parametric mids for, switch to activate the reverb with level control.
Channel 2: XLR balanced microphone input with low impedance gain control, 2 band EQ (bass & treble), switch to activate the reverb
- Master Volume & Reverb,
- Effects loop, line out and headphones on rear panel
Божин Спирковски
072/ 307-265
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации