Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava gitara yamaha

8 000 МКД

Се продава од: Sonja Dejanovska 21 мар. 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Музика
se prodava gitara yamaha y40,idealna za pocetnici.eden mesec koristena,gratis futrola.tel.075287906
Sonja Dejanovska
075287906
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации