Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pojacalo so CD-player i cetiri zvucnici

0 МКД

Се продава од: Драган 25 ноем. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Музика
Појачалото, CD-плеерот и звучниците се во исправна состојба и многу малку користени.
Драган
078305690
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации