Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Snimanje od audio kaseta na digitalen format

500 МКД

Се продава од: Darko 17 фев. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Музика
Vrsam digitalizacija na audio kaseti vo digitalen wav ili mp3 format. 500 den od 1 saat materjal koj se snima na CD.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации