Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Televizor SAMSUNG

5 000 МКД

Се продава од: Nikola 16 мар. 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Air hockey
Televizor SAMSUNG 65cm so ramen ekran.

5.000,00 den

070 340-124
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации