Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Balon za naduvuvanje FORMULA

300 ЕУР

Се продава од: Bibi 08 мар. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Air hockey
Balon za nasuvivanje so kompletna oprema vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации