Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vozdusni hokej plocki air hockey plocki

500 МКД

Се продава од: vlatko 28 јан. 11:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Модел
Air hockey
prodavam plocki za air hokej edna 500 den.
isti se kako sam plockite
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации