Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ping Pong masa

230 ЕУР

Се продава од: King king 04 ноем. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Модел
Drug model
Масата е како нова, без никаква забелешка..
King king
072224116
Leaflet
Кон почеток