Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam raftovi

6 000 МКД

Се продава од: Gordana 15 мар. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Drug model
Raftovi dolzina 2 m visina 3 m zelezna so paneli jaki
Gordana
071243044
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации