Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB Graphics Card

750 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: mikeler 16 мај 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Модел
Drug model
Të gjitha prodhimet tona janë krejt të reja, të mbyllura në kuti të mbyllura, vijnë me 1 vit garanci ndërkombëtare dhe gjithashtu 6 muaj politikë kthimi - 100% Produkte Origjinale. Zbritje e arsyeshme në blerjen e më shumë se 1 njësi.


na kontaktoni për më shumë informacion

PRODUKTI YN: janë lajme për krundetWhatsapp +1 (714) 479-2666

Viber .... +49 17694929860

email: iphone7marketing@gmail.com

Vendosni porosinë tuaj tani.
Faleminderit Allahu i bekoftë klientët tanë.
mikeler
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации