Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pikado profesionalno

0 ЕУР

Се продава од: DA-GO KOM DOOEL SKOPJE 27 јан. 08:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Pikado RB
Ovlasten zastapnik za Makedonija.Prodazba i iznajmuvanje.Tel.DARKO 072/208-870..Distributivna mreza vo slednive gradovi i okolinata-Skopje,Tetovo,Gostivar,Kicevo,Ohrid,Struga,Debar i istocna Makedonija Kumanovo,Veles,Sveti Nikole,Stip,Radovis,Kocani,Strumica,Gevgelija,Berovo,Delcevo.2010 godina,jubilejna godina,20 godini na Makedonskiot pazar.
DA-GO KOM DOOEL SKOPJE
072/208-870
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации