Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nintendo Switch so 3 igri + dodatoci

6 000 МКД

8 000 000 000 МКД

Се продава од: Nikola Nikoloski 18 мар. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Nintendo
Модел
Switch
Prodavam Nintendo Switch,ponovata verzija,so dva joysticka,eden klasicen i eden par joy con.so 3 igri:Donkey Kong-tropical Freeze,Luigi's Mansion 3, Ring Fit adventure .Prv sopstvenik,nintendoto e kako novo,korosteno edna godina,nema garancija,se funkcinira odlicno uste od prviot den koga e kupeno.Ima zastitna maska ,silikonska maska i futrola za igri,Zelda edition.poseben polnac za joy con,dva para .Cena 28000 denara,komplet za se.Fiksno.Po kargo ne prakjam.




Igrata Ring Fit adventure se prodava samo so nintendoto,posebno ne se prodava

Donkey Kong 3500 den
Luigi's Mansion 3500 den.
Dvete zaedno 6000 denara

Prodavam usb c charger za 2 para joy Cons nov 700 den.

Prodavam klasicen joystick za nintendo switch,bezicen i so usb c kabel.Moze da se koristi i na PC. 1400 den.Kako nov.

Prodavam aluminiumska futrola Zelda edition,so moznost za cuvanje na 5 igri i drugi dodatoci za switch.Cena 1800 den

Bez zamena samo kes.Fiksni ceni.

Nikola Nikoloski
+38974240771
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации