Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nintendo Wii Mini

4 500 МКД

Се продава од: Sandra 27 авг. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Nintendo
Модел
Wii
Нинтендото е во одлична состојба.Со него одат две конзоли (црвено и розево) и додатоци за конзолите.Исто така и две игри (Just Dance 2014 и Ghost Squad).
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации