Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MSI GeForce RTX 2080 TI

650 ЕУР

Се продава од: flavia 22 авг. 01:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Nvidia
Модел
Drug model
MSI GeForce RTX 2080 TI Gaming X Trio 11GB Graphics Card

Whatsapp +79628339498
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации