Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony Playstation 2 Slim

3 500 МКД

Се продава од: Ivan 05 јун. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS2
Ubavo zacuvan ps2 slim so 2 kontrolera edniot e originalen,2 mem karticki 128mb i 8mb,component kabel sto dava poubava i pocista slika i 14 igri.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации