Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Air hockey profesionalen

2 000 ЕУР

Се продава од: vlatko 24 мар. 00:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS2
Prodavam air hoskey orofesionalen koristen mnogu malku moze i da se iznajmi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации