Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 3 slim 320gb ITNO

150 ЕУР

Се продава од: Pazar3 10 мар. 22:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS2
3 racki 4 igri
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации