Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra novi PS2 konzoli

2 500 МКД

Се продава од: IT.SerivceTetovo 22 мај 02:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Playstation
Модел
PS2
Се продаваат 2 ПС2 конзоли:

ФАТ со 8 оригинални игри / нечипувана

СЛИМ НОВА - Чипувана ( Чита пиратски ЦД-иња )

Цената на една е 2500 денари.
За повеќе информации контактирајте не на вибер на бројот пишан во огласот.
IT.SerivceTetovo
072-234-174
Кон почеток