Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Racki za igrajne

1 000 МКД

Се продава од: Gligor Stojanov 07 авг. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Playstation
Модел
PS3
novise i ne se koristeni ako sakate.
Gligor Stojanov
078883980
Leaflet
Кон почеток