Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 3

160 ЕУР

Се продава од: Anuar 18 апр. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Playstation
Модел
PS3
Playstation 3 orginall i rucka komplet
Leaflet
Кон почеток