Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 3

5 000 МКД

7 000 МКД

Се продава од: Zija Вчера 03:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Playstation
Модел
PS3
Ps3 нема коплет
Leaflet
Кон почеток