Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Playstation PS3 Igri

13 500 МКД

15 000 МКД

Се продава од: Martin 29 јул. 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
prodavam ps3 so igri gta 5 gta 4 fifa 15 i fifa street ako go kupuvate ps3 samo bez igri:9000 ako gi kupuvate samo igrite :4500 a ako kupuvate sve komplet e 13500den
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации