Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 Igri

13 500 МКД

15 000 МКД

Се продава од: Martin 23 септ. 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
prodavam ps3 so igri gta 5 gta 4 fifa 15 i fifa street ako go kupuvate ps3 samo bez igri:9000 ako gi kupuvate samo igrite :4500 a ako kupuvate sve komplet e 13500den
Leaflet
Кон почеток