Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3

10 000 МКД

Се продава од: Martin 16 јан. 09:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
PlayStation3 se prodava so fifastreet gta 4 playstation
e socuvan raboti ispraven e ako sakate povece info:077521525 ili na WhatsApp:077521525
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации