Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 1TB hard disk + igri

0 МКД

Се продава од: The GDM 08 септ. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
Nov socuvan,ima 12 igri:GTA 5,FIFA12,WWE2K16,HITMAN,LEGO MARVEL,LEGO MOVIE,LEGO PIRATE OF CARIBE,LEGO STAR WARS III,LEGO INDIANA JONES 2,UNCHARTED 3,BENTEN RAICING,BANTEN.
Cena po dogovor

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации