Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 500 GB slim

0 МКД

Се продава од: Ivan 14 авг. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
Prodavam SONY PS3 500GB slim, so 7 igri, dva orginalni Joystick-a
Povolno,
Leaflet
Кон почеток