Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

500 igri za 200 denari

200 МКД

Се продава од: Marko 22 мај 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Playstation
Модел
PS3
Сите игри се инсталирани на едно цеде. Можат да се играат на компјутер и лап топ, со тастатура или рачки. Цедето ги содржи најпознатите ретро игри.

За да ја видите листата на игри пишете на вибер 072 302 709, или на email: [email protected]
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации