Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ps3 co 7 igri i dve racki

150 ЕУР

Се продава од: Erol 18 јун. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Playstation
Модел
PS3
Ce prodava ps3 bo odlicna sostojba komplet so 7 vdeo igri
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации