Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PlayStation 3

300 ЕУР

Се продава од: Kalin 08 јан. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
Se prodava ps3 so 3 kontroleri ( 2 joistika, 1 palka ) + kamera + postolje za igrata Skylanders.
PS3 e mnogu malku koristen.
Vo centra se vkluceni i 4 originalni igri : NBA 2k18, Skylanders, Sport chapions, Ape scape
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации