Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve igri za PS3

600 МКД

Се продава од: nikola 08 дек. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Playstation
Модел
PS3
Prodavam dve kompletno novi igri za ps3 , neotpakovani vo celofan kako sto se kupeni. Dvete za 600 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации