Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 500GB ODLICNA SOSTOJBA

13 000 МКД

Се продава од: MATEJ 23 окт. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA PS3 SO DEVET IGRI I DVA KONTROLERA, KAKO NOV ,CENATA E 13.000
Leaflet
Кон почеток