Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CIPUVAN PS3 SO 10 IGRI

250 ЕУР

Се продава од: vlatko 28 јан. 12:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
PRODAVAM CIPUVAN PS3
OD INTERNET MOZES DA SI SIMNES KOJA IGRA SAKAS I BEZ PARI cena 250 evra
PRODAVAM neciouvan PS3 so edna igra i eden joistik cena 100 evra
PRODAVAM novi PS3 joistici vena 2200
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации