Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za igoteka picerija dvor

0 МКД

Се продава од: Emilija 21 јун. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
2 дрвени кукички на кат
пластична кукичка со лизгалка
3 цирадни патна со принт (3х2,5м)
2 коњчиња на меганизам
ласерски пиштоли за тимско играње (до 4 тима и секој играч до 9 животи -можности да биде погоден на 10тиот погодок пиштолот се исклучува)
гарнитура за седење, табуретки, пластични столици, масички од иверица, плакар со шанк
билјардо, кли-клак количка
Emilija
078500244
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации