Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PlayStation 3 500GB Slim POTPOLNO NOV + GTA V

10 000 МКД

Се продава од: Leontin 11 мар. 12:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Нов PlayStation 3 500GB купен од Германија, и користен само 3 месеци.
2 Контролери
Конзолата има 4 игри:
- GTA V
- Assasins Creed 2
- Assasins Creed 3
- Crysis
Leontin
070364255
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации