Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAYSTATION 3 VO ODLICNA SOSTOJBA ITNO

6 000 МКД

Се продава од: Jasmin 20 апр. 18:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Playstationot e vo odlicna sostojba malce koristen
Samo playstationot so original racka 6000
Plus uste edna racka i 9 sovrseni igri 'Komplet' 14.500MKD
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации