Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation 3

12 000 МКД

Се продава од: АЛЕКСАНДАР НИКОЛОВ 10 дек. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
SKORO NEUPOTREBUVAN , SO CETIRI ORIGINALNI IGRI
АЛЕКСАНДАР НИКОЛОВ
075 / 448-314
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации