Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Playstation PS3

250 ЕУР

Се продава од: Zoran 06 авг. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Se prodava PS3 so dve racki I 19 originalni igri plus uste 7 na hard disk
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации