Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PlayStation3

6 000 МКД

Се продава од: Ljupce 25 ноем. 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
PlayStation 3 so dva joistika edniot e univerzalen so usb kabel

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации