Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 320GB CIPUVAN DVE ORIGINAL RACKI

8 000 МКД

Се продава од: Slavce 28 септ. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
PS3 320GB CIPUVAN DVE ORIGINAL RACKI so 35igri.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации