Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3 slim

150 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Darko 04 септ. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Se prodava PS3 slim 160GB donesen od Germanija mnogu malku igrano na nego.Se prodava zaedno so 2 kontrolera site dopolnitelni kabli i 14 original igri.Cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации