Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS3

7 000 МКД

Се продава од: Николче Георгиев 17 авг. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Се продава
PS3 супер слим 12гб со сите кабли, 2 оригинал рачки 7000 денари
PS3 слим 172гб, со сите кабли, 2 оригинал рачки 8000 денари
9 игри
Batman, NBA 2015, W12, NBA JAM,UNCHARTED 3, FEAR, COD ghosts, GTA5 и Fifa 2013
Игрите одат заедно со конзолите, во зависност од цената која што ке се договориме
Конзолите не се чипувани
Николче Георгиев
077755775
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации