Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat PS 2 PS3 i biljard

0 МКД

Се продава од: Nikolce Georgiev 25 јул. 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Playstation
Модел
PS3
Изнајмувам
PS2(чипуван со 60 игри)
PS3 slim со 6 игри(Batman, NBA 2015, W12, NBA JAM,UNCHARTED 3, FEAR, COD ghosts)
PS3 super slim со GTA5 и Fifa 2013
Билјард на дупки за во играчници и слично
Nikolce Georgiev
077755775
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации