Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sony PS3

180 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Ajet 22 септ. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Playstation
Модел
PS3
Eshte ne gjendje te regullt.
на продажба.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации