Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PS4 PRO EXTRA CENA

320 ЕУР

Се продава од: filip eftimov 05 септ. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Playstation
Модел
PS4
Prodavam PS4 Pro extra cena. So uste edna godina garancija extra kvalitet so 4k podrska so 5.55 firmware za nekoe vreme ke mozete da go jailbrejkuvate i sami da si simnuvate igri od internet,toa ke bide prednost bidejki pc piraterijata veke izumira. Igri: GTA V Mirror 's edge catalyst Mad Max i uste nekolku mnogu interesni Igrite se digitalni kopii (na akaunt).Cenata ne e fiksna ima moznost za dogovor.
filip eftimov
070495194
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации