Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PS4 Slim 500gb

11 000 МКД

Се продава од: Дарко 21 септ. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Playstation
Модел
PS4
Се продава PS4 Slim 500 GB oдлична состојба без оштетување или било каков проблем.
Цената е фиксна...
Дарко
077-588-585
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации